Mūsu vērtības

Ģimene, Veselība, Mājas.

Mums ir svarīgi būt kopā ar saviem tuvajiem. Rūpēties vienam par otru, par veselību un savām mājām. Un tāpat kā mēs rūpējamies par mājām, kurās dzīvojam katru dienu, mēs rūpējamie arī par savu organismu, kas ir mūsu pirmās un galvenās mājas. 

Rūpīgi izvēloties kādus produktus dot savam organismam, lai būtu veselība un dzīvesprieks būt kopā ar savu ģimeni. Laika gaitā vairāk iedziļinoties, kādi produkti organismam ir noderīgāki un labvēlīgāki, nonācām pie secinājuma, ka uzturā vairāk jāiekļauj svaigi un termiski neapstrādāti (līdz 45 grādu temperatūrai) produkti. Kā rezultātā sajutām šāda uztura labvēlīgo ietekmi uz organismu - vairāk spēka un mundruma, mazāk noguruma un izsalkuma.  Mainījās arī garšas izjūta - sākām niansētāk izjust produktu īstās garšas, jo tās nenomāc visādas mākslīgās piedevas, ko izmanto fabrikās.

Pēc laika, jaunos paradumus ieviešot savā dzīvē un ikdienā, radās doma tos piedāvāt arī citiem. Vadamies pēc bioloģiskās lauksaimniecības principiem un produktus radam drošus un saprotamus organismam. Lai ēdiens ir organisma spēka un veselības avots. 

Iestādījām savu pirmo smiltsērkšķu lauku. Pavasarī turpināsim paplašināt stādījumus. Mūsu komandā ir arī čaklās bišu saimes, kuras rūpējas par mūsu saldajiem medus krājumiem. Pašu audzēts un aprūpēts superprodukts - Topinambūrs! Un mūsu pārsteidzošais atklājums - svaigi spiesta eļļa, spiesta pēc sentēvu metodes mucā, pielietojot tikai fizisku spēku un nekādu papildus ietekmējošu temperatūru!! Iegūta no sēklām un riekstiem, tos ar lielu spēku saspiežot hidrauliskā spiedē. Eļļa ar lielisku sastāvu, apbrīnojamām īpašībām un neaizvietojamu atbalstu organismam. Gan no smiltsērkšķiem, gan no citām sēklām un riekstiem. Paši izmēģinām un lietojam visus produktus, ko radām. Visas eļļas, ko piedāvājam, ir spiestas mūsu Saimniecībā.

  • Produkti no ģimenes saimniecībā bioloģiski audzētiem smiltsērkšķiem, sēklām un riekstiem.
  • Tiek pielietots produktu kaltēšanas process nepārsniedzot 45°C temperatūru. Produkti piemēroti Svaigēdājiem.
  • Svaigi spiesta eļļa - spiesta ar lēno spiešanas metodi Muciņā, ar fizisku spiešanas spēku hidraulikas spiedē, bez temperatūras iedarbības un bez saskares ar metālu.
  • Organismam saprotami un veselībai draudzīgi produkti, kuri viegli pārstrādājas gremošanas procesa laikā, tādējādi radot labu pamatu Tavai Veselībai! 
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.